Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı gibi kültürü ve tarihi zenginliğini okunuşu ortamında bulunduran görkemli benzer kent olması sebebiyle katı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek genişlik kandırıcı şekilde turumuzdan randıman alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz aynı atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile kandırıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli bir kez ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sebebiyle hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler göre sunarak sizlere nitelikli sadece hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, ustalık yemeği, iftar organizasyonu ve veladet günü kutlamaları gibi sağlam çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak işaret güzel şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak şiddetli zaman kaydetmek düşüncesince ülkü ancak aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul için vazgeçilmez tek etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye göndermek sizler için arkadaşlarınızın gözünde yetkin bir telefon edin kez intiba bırakacaktır. tam eş deneyim ile kandırıcı İstanbul’u en yerinde şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında bundan sonra organizasyonlar çok daha cazip okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her türlü isteğinize bakarak düğün, nişan, mesele detaylar yemeği, iftar organizasyonu, veladet günü organizasyonu ve yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan aşırı kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti yardımıyla siz okunuşu dostlarınız en hoş şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz bir kez güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sayesinde genişlik kazançlı şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tümsek isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve faaliyet gününe genişliğinde anık ederiz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu Organizasyonları”

Leave a Reply

Gravatar